چهارشنبه 22 آبان 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/09/24
مشاور هنری دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان منصوب شد
نیکی مظفری بازیگر و طراح جوان و با سابقه لباس، به درخواست دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، جهت همفکری و بهره مندی از تجربیات ایشان، به عنوان مشاور هنری این دوره از برگزاری جشنواره کودک انتخاب شد.

به گزارش ستاد خبری دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، مینو پدارم دبیر جشنواره درباره این انتخاب، گفت: نیکی مظفری به عنوان یک نیروی جوان و هنرمند با ذوق و استعداد و فعال در عرصه های مختلف  هنری، رسانه ای و تبلیغاتی می تواند با دادن ایده های جذاب به برگزاری هر چه بهتر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان کمک کند، لذا با تصمیمی که گرفته شد، ایشان به عنوان مشاور هنری دبیر جشنواره منصوب شد.

وی با بیان اینکه نیکی مظفری چندسالی است که به صورت تخصصی در زمینه طراحی لباس کودک و نوجوان مشغول فعالیت است و ایده های جالبی نیز در این زمینه دارد، افزود: نیکی مظفری از بازیگران ایرانی و متولد سال ١٣٦٦ می باشد . پدر او مجید مظفری از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون است و شش سالی است که در زمینه طراحی لباس فعالیت می کند. او علاوه بر حرفه بازیگری به طراحی صحنه و لباس نیز مشغول است و این کارها از فعالیت های مورد علاقه اوست.

وی با بیان اینکه نیکی مظفری در مقطع کاردانی رشته معماری تحصیل کرده و به دلیل علاقه اش به بازیگری وارد عرصه طراحی صحنه و لباس شده است، تصریح کرد:  نیکی مظفری مقطع کارشناسی رشته طراحی لباس را به پایان رسانده است و در همین راستا مطالعاتی نیز داشته است. او  هم اکنون در حال راه اندازی برند جدیدی در حوزه لباس کودک و نوجوان است .

پدارم خاطرنشان کرد: نیکی مظفری بازیگر و طراح جوان و با سابقه لباس، به درخواست دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، جهت همفکری  و بهره مندی از تجربیات ایشان،  به عنوان مشاور هنری این دوره از برگزاری جشنواره کودک انتخاب شده است.

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0