چهارشنبه 22 آبان 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/09/12
یک طراح لباس:جنس و رنگ پارچه دوفاکتور مهم در طراحی لباس کودک و نوجوان است
هاشمی با بیان اینکه انتخاب صحیح نوع و جنس پارچه و رنگ دو فاکتور مهم وتاثیرگذار در طراحی لباس کودک و نوجوان است، گفت: طراحان شرکت کننده در دومین جشنواره طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان با توجه به این دو فاکتور مهم می توانند آثارفاخر و جامعه پسند خلق کنند‌.

سمیه هاشمی طراح لباس در گفتگو با ستادخبری دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، گفت: رنگ و جنس پارچه دو فاکتور مهم و اساسی در طراحی لباس کودک و نوجوان است، اگر طراحان بدون توجه به این دو اصل مهم لباسی را برای کودکان و نوجوانان طراحی کنند، به طور قطع نمی توانند آثارفاخری را خلق کنند.

 وی بابیان اینکه مادران در خرید لباس فرزندانشان به جنس و رنگ لباس توجه ویژه ای می کنند، افزود: اکثر مادرانی که نوزاد تازه متولد شده ای دارند از خرید لباس هایی که جنس لطیف و رنگ مناسبی ندارد خودداری می کنند.

هاشمی با تاکید براینکه دررزمینه طراحی لباس کودک نیازمند طراحان خوش فکر و خلاق هستیم، تصریح کرد: توجه به سلیقه و نیاز بازار مصرف می تواند در برند سازی لباس کودک کمک کند، اگر طراحان لباس کودک، خواهان تولید انبوه آثارشان در بازار داخل کشور هستند باید به انتخاب جنس و رنگ پارچه برای طراحی توجه کنند.

وی با بیان اینکه انتخاب صحیح نوع و جنس پارچه و رنگ دو فاکتور تاثیرگذارو مهم در طراحی لباس کودک و نوجوان است، گفت: طراحان شرکت کننده در دومین جشنواره طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان  با توجه به این دوفاکتور مهم می توانند آثارفاخر و جامعه پسند خلق کنند.

این طراح لباس خاطرنشان کرد: کودکان با رنگها ارتباط خوبی برقرارمیکنند به طوری که اولین چیزی که نظریک کودک را در خرید لباس جلب میکند رنگ لباس است وسپس جنس پارچه که باید لطافت داشته باشد و  با پوست کودک سازگاری داشته باشد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0