چهارشنبه 22 آبان 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/07/29
کارگاه آموزشی
کارگاه آموزشی

مونا نور روان مربی کارگاه  آموزشی" نقاشی روی پارچه (شال عزاداری)  در گفتگو با ستاد خبری سومین نمایشگاه لباس عاشورایی گفت: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی ،تشویق و ترغیب و ایجاد انگیزه دانشجویان و حتی زنان خانه دار به اشتغال زایی در حوزه پوشاک است.در حال حاضر زنان خانه دار زیادی هستند که وقت بیشتری نسبت به زنان شاغل برای انجام کارهای هنری در خانه دارند و می توانند با فراگیری و آموزشی هنر نقاشی روی پارچه های مشکی و شال عزاداری در آمد کسب کنند.

وی افزود: دراین کارگاه آموزشی دوساعته سعی کردم نقاشی روی شال مشکی عزاداری باترکیب یک گل و نام اباعبدالله الحسین ع به دانشجویان آموزش دهم که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

وی اظهار داشت: زنان خانه دار می توانند با خلق ایده های جذاب برگرفته از المان های عاشورایی آثار برجسته ای را با نقاشی روی پارچه خلق کنند.

نور روان با بیان اینکه در حوزه خلق آثار فاخر عاشورایی بر روی پارچه نیازمند حمایت مسولان هستیم تصریح کرد: نقاشی روی پارچه حتما با زنگ های مخصوص پارچه انجام می شود اما با نوسانات ارز  در کشور قیمت این رنگ ها در بازار چند برابر شده است.لذا اگر بخواهیم ر حوزه لباس های عاشورایی پیشرفت کنیم نیازمند حمایت مسولان هستیم تا قیمت ها ی لوازم نهر نقاشی بر روی پارچه را تعدیل کند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0