شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/06/03
مشكلات اقتصادي باعث فراموشي توطئه دشمن در حوزه فرهنگ مد و پوشاك نشود
در صورت غفلت و كوتاهي در حوزه مد و لباس شاهد آسيب¬هاي جدي به هويت و اقتدار ملي كشور خواهيم بود.

حميد قبادي دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با بيان اينكه متاسفانه برخي از مسئولان حتما بايد با هشدارها و تلنگرهاي هوشمندانه مقام معظم رهبري موضوع شبيخون فرهنگي ناتو فرهنگي جنگ فرهنگي را جدي بگيرند گفت: مشكلات و مسائل اقتصادي در كشور نبايد ما را از جنگ نرم دشمن در حوزه مد و لباس غافل كند.

به گزارش روابط کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور قبادي با بيان اينكه درحال حاضر كه كشور در يك جنگ اقتصادي با دشمن است فراموش نكنيد دشمن در حوزه مدو لباس كوتاه نيامده و در حال برنامه­ريزي و توطئه است؛ گفت در صورت غفلت و كوتاهي در حوزه مد و لباس شاهد آسيب هاي جدي به هويت و اقتدار ملي كشور خواهيم بود.

وي خاطر نشان كرد نسل جوان كشور به دنبال الگو براي پيروي هستند تا وقتي اين الگو در داخل ساخته و توليد نشود الگو برنامه ريزي شده دشمن استفاده خواهدشد.

وي ادامه داد: فارغ از نگاه سلبي كه اولين و ساده ترين راه براي برخي در مواجه با اين موضوع شده نگاه ايجابي و حمايت از طراحان داخلي توليدكنندگان داخلي حوزه مد و لباس برندسازي ملي در حوزه پوشاك فرهنگ سازي تقويت و آگاهي بخشي به جامعه از مهمترين راهكارهاي قابل ارائه در كشور مي باشد.

مشاور معاون هنري وزير ارشاد در پايان افزود: تا وقتي باور نميكنيم كه دشمن براي حذف هويت و نماد ايراني اسلامي برنامه دارد و ميلياردها دلار هزينه كرده و ميكند توان مقابله را هم نخواهيم داشت.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0