شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/05/23
قبادی : افزایش نشاط جامعه با ارائه الگو مناسب در حوزه مد و لباس
باور ما بر این است که لباس و پوشش بعنوان یکی از نمادهای فرهنگی در بالا و پائین آوردن امید و نشاط در جامعه نقش مهمی ایفا میکند، به همین منظور خانه¬های مد و لباس در کشور می¬توانند با ارائه طرح¬های مناسب ایرانی اسلامی در بالا بردن سطح امید و نشاط در جامعه نقش بنیادی داشته باشند.

 به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور که در جلسه مدیران خانه­های مد مسئولین کارگروه ساماندهی سخن می­گفت ضمن بیان مطالب فوق و با تبریک سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه و تشکر از همه دست­اندرکاران حوزه مد و لباس گزارش اجمالی از شرایط موجود در حوزه مدو لباس ارائه کرد.

بنا بر این گزارش در این جلسه که بیش از 300 مدیر خانه­های مد و لباس حضور داشتند قبادی خواستار استفاده از نمادها و المان و الگوهای ایرانی و اسلامی در تولید آثار شد و گفت: با توجه به الزام قانون بر دریافت مجوز موسسه تک منظوره تمام خانه­های مد در کشور باید این مجوز را برای برگزاری نمایشگاه­ها و جشنواره­های حوزه مد و لباس کسب کنند.

 مشاور معاون وزیر در بخش دیگر از سخنانش بر رعایت قوانین ضوابط و مقررات این حوزه تاکید کرد و گفت آشکار این است که مدیران خانه­های مد با رعایت اصول اخلاقی و ارائه الگوها مناسب به بالا برون امید و نشاط در جامعه کمک کنند.

وی با بر شمردن برخی قوانین از جمله حفظ شئونات اسلامی عدم استفاده از مانکن­های انسانی و زنده لباس و.... گفت خدا را شکر می­کنیم که همه مدیران خانه­های مد در این حوزه با اطلاعات کامل حضور و به مناسبت می پردازیم و امیدواریم با الگوسازی مناسب و نسبت به جریان­سازی و در بین اقشار مختلف جامعه تاثیرگذار باشند.

گفتنی است در این جلسه برخی از مدیران خانه­های مد به نمایندگی از حاضرین به ایراد سخن پرداختند که در جمع­بندی به موضوع تشکیل یک اتاق فکر برای تعامل و هماهنگی بیشتر اتفاق نظر داشتند.

 این مراسم شامگاه دوشنبه 22 مردادماه در مجتمع فرهنگی باغ زیبا واقع در میدان قبا تهران برگزار شد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0