شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/02/26
تجلیل از دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در ششمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش
دبیرخانه ششمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش درمراسم اختتامیه این رویداد از سال‌ها تلاش دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور دراین عرصه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش، سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با حضور حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس، بهزاد رشیدی، رئیس جهاد دانشگاهی هنر، الهام زایجانی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر و دبیر جشنواره، عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، محمد محب‌‌خدایی، معاون گردشگی سازمان میراث‌فرهنگی و جمعی از صاحبان برندهای تولید پوشاک و دست‌اندرکاران حوزه مد و لباس در فرهنگستان هنر برگزار شد.

دبیرخانه ششمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش در این مراسم از سال‌ها تلاش حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در عرصه مد و لباس با اهدای لوح تقدیر جشنواره تجلیل به عمل آورد.

در بخش‌هایی از لوح تقدیر دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور آمده است:

بی تردید خدمات و تلاش‌های جنابعالی درعرصه فرهنگ و هنر ایران زمین، به ویژه در حوزه مد و لباس کشور نقش مهمی در توسعه صنعت مد و لباس، ارتقاء فرهنگ پوشش و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی داشته است.

بدین وسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاش‌ها و مساعی جنابعالی در عرصه مد و لباس کشور اعلام می‌داریم و از خدای سبحان برایتان سلامتی و موفقیت مسئلت داریم."


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0