سه شنبه 6 فروردین 1398
اخبار

1397/02/21
قبادی عنوان کرد: بخش فروش محصولات عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن کیفی‌تر و گسترده‌تر می‌شود
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس از کیفی‌تر و گسترده‌تر شدن بخش فروش محصولات عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن خبرداد و گفت: فروش محصولات ویژه نوجوانان نیز بیشتر می‌شود.

حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس در گفت‌وگو با ایکنا؛ از ایجاد تغییر و تحول در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن امسال خبر داد و گفت: امسال دو بحث در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن دنبال می‌شود که شامل مباحث ترویجی و تبلیغی و بخش فروش است و تلاش شده نسبت به سال های گذشته فعالیت‌ها افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: مشارکت هنرمندان را در این رویداد مهم دینی با محوریت عفاف و حجاب،  رونمایی از آثار و فعالیت‌هایی که می‌تواند به تبلیغ و ترویج حجاب کمک کند و مسابقاتی با محوریت عفاف و حجاب در نمایشگاه خواهیم‌داشت.

قبادی در خصوص قسمت دوم بخش عفاف و حجاب، گفت: امسال به عرضه محصولات مرتبط با عفاف و حجاب به صورت ویژه نگاه شده‌است و این بخش هم خود در دو بخش فعالیت می‌کند: یکی در مواد اولیه و دیگری در تولید. طی سه سال اخیر با توجه به نیازهایی که وجود داشته در بخش عفاف و حجاب شاهد اتفاقات مهمی بودیم مثل راه اندازی گروه‌های کالایی جدید مثل گروه نوجوانان که منشأ آن در نمایشگاه قرآن بود و توسعه آن هم در همین نماشگاه شکل می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته تعداد کمی از غرفه‎های نمایشگاه قرآن به لباس نوجوانان اختصاص داشت، گفت: امسال این بخش توسعه پیدا می‌کند و محصولاتی از لباس بانوان که سال گذشته بیشتر مورد استقبال بوده و مردم به دنبال آنها در جامعه هستند در نمایشگاه عرضه خواهدشد.

بخش عفاف و حجاب کیفی‌تر می‌شود

قبادی افزود: امسال ارتقای کیفیت فعالیت‌ها را در بخش عفاف و حجاب دنبال می‌کنیم و بیش از اینکه به تعداد و آمار غرفه‌ها نگاه کنیم به افزایش کیفیت و اختصاص فضای بیشتر به شرکت کنندگان کیفی که طراحی و تولید ایرانی دارند می‌پردازیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته برخی از واحدها به دلیل محدود بودن فضای نمایشگاهی نتوانستند به قدر کافی تنوع خدمات و دست آوردهای خود را ارائه کنند، اظهار امیدواری کرد با اصلاح وضعیت بتوانند شرایط بهتری را برای طراحان و تولید کنندگان محصولات عفاف و حجاب فراهم کنند.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس خاطرنشان کرد: نکته‌ای که سال گذشته مورد نقد قرار گرفت کم توجهی به طبقه بندی فعالان این حوزه بود که امسال این مشکل را برطرف کرده با طبقه بندی، امتیازبندی و شاخص گذاری شرکت کنندگان امیدواریم بتوانیم خدمات بهتری ارائه‌دهیم و در مجموع رشد فعالیت‌ها را شاهد خواهیم‌بود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0