پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398
اخبار

1396/11/08
جزئیات نشست‌های جشنواره طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان اعلام شد
جزئیات نشست‌های تخصصی نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان از سوی دبیرخانه این رویداد اعلام شد.

نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان از تاریخ ۲۴ بهمن لغایت ۲۷ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ در محل مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره نیز تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۶ تمدید شده است.

در همین راستا، جزئیات برنامه نشست‌های تخصصی نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان اعلام شد.

نشست نخست با عنوان «نگرشی بر خلاقیت و کودک» با سخنرانی مهندس شجاع جزایری در روز یکشنبه، ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ ونشست دوم با عنوان  «رنگ و فرم در جهان و هنر کودکان»  با سخنرانی کلهرنیا، در روز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۶  از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار خواهند شد.

مکان برگزاری نشست ها در «خانه کتاب ایران» به آدرس خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابن فلسطین و برادران مظفر، پلاک ۱۰۸۰، خانه کتاب ایران، طبقه ۲ اعلام شده است.

به کلیه شرکت کنندگان در نشست، گواهی حضور اعطا شده و به دلیل محدودیت فضا و صدور گواهی حضور و پذیرش محدود، ثبت نام برای شرکت کنندگان الزامی است.

علاقه مندان می‌توانند به منظور ثبت نام و صدور گواهی شرکت در نشست، با شماره تلفن  ۶۶۷۲۲۳۱۱ تماس گرفته و یا نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را به ای دی تلگرام  @dabirkhaneshima ارسال کنند.

نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و طراحی پارچه کودک و نوجوان به همت بنیاد ملی مد و لباس کشور و انجمن طراحان لباس و پارچه ایران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهات ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت بنیاد ملی مد و لباس کشور به نشانی www.iranmode.com مراجعه کنند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0