چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1398/03/05
استقبال مردم از تخفیف و تعویض چادر در نمایشگاه گوهر زیبایی 2
ارائه تخفیف و امکان تعویض چادر نماز و چادر مشکی با چادرهای نو در هفدهمین نمایشگاه گوهر زیبایی 2 فراهم شده‌ است.

به گزارش ستاد خبری هفدهمین نمایشگاه گوهر زیبایی 2؛ با گذشت حدود دو هفته از برگزاری این نمایشگاه با محور عرضه محصولات عفاف و حجاب استقبال قابل توجهی از این نمایشگاه صورت گرفته است.

این نمایشگاه که از 21 اردیبهشت ماه کار خود را با 50 غرفه در بوستان آب و آتش آغاز کرده تا 14 خرداد ماه از ساعت 18 تا یک بامداد برپا است و علاقه‌مندان می‌توانند محصولات مورد نیاز خود ائم از چادر، مانتو، ملزومات حجاب و لباس کودک و آقایان را از این نمایشگاه تهیه کنند.

لازم به ذکر است تمام محصولات عرضه شده در این نمایشگاه به غیر از چادر مشکی تولید داخل است و بیشترین فروش را روسری‌های تولید داخل در آن به خود اختصاص داده است. مانتوی بزرگ‌سال و مانتوی نوجوان هم رتبه‌های بعدی را در عرصه بیشترین فروش به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین در این نمایشگاه طرح تعویض چادر نماز و چادر مشکی کهنه با نو با پرداخت وجهی تخفیف‌دار در حال اجرا است که این طرح نیز با استقبال مردم مواجه شده و روزانه حداقل 70 قواره چادر نماز و 50 قواره چادر مشکی خریداری و تعویض می‌شود.

از جمله تولیدی‌های شرکت کننده در این نمایشگاه می‌توان به تولیدی‌های «نورا حجاب»، «حجاب الزهراءشهر ری»، «گوهران»، «یسنا» و «حورا» در بخش عفاف و حجاب و برندهای «زیبارویان»، «فاطیما»، «درسا» و «ضحا» در بخش ملزومات حجاب اشاره کرد که تاکنون از فروش خوبی برخوردار بوده‌اند.

در فروش لباس آقایان نیز برندهای «برادران حقی» و «آندیا» بیشترین فروش را داشته‌اند.

علاوه بر فروش محصولات، 17 کارگاه آموزشی از جمله کارگاه تبدیل لباس‌های قدیمی به لباس‌هایی با طرح‌های جدید نیز در این نمایشگاه برپا شده و دوخت رایگان چادر نیز صورت می‌گیرد.

هفدهمین نمایشگاه عفاف و حجاب با عنوان (گوهر زیبایی 2 )  تا تاریخ 14 خرداد ماه در محل بوستان آب و آتش برپا است.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0