چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1398/02/10
مشارکت 6 استان در جشنواره منطقه ای مد و لباس خلیج فارس
چهارمین جشنواره منطقه ای مد و لباس ایرانی خلیج فارس با حضور قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، 6 استان خوزستان، بوشهر، هرمزگان، فارس، کرمان جنوبی، سیستان و بلوچستان در چهارمین جشنواره منطقه ای خلیج فارس حضور داشتند. در این جشنواره بیش از 150 اثر شامل طراحی لباس و پارچه به بخش نمایش راه یافتند.

حمید قبادی دانا دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس در آئین افتتاحیه این نمایشگاه گفت: حضور و مشارکت جوانان در رویدادهای استانی بسیار ستودنی و موجب دلگرمی در کارهاست وقتی مشاهده می کنیم، جوانان این مرز بوم در هر نقطه از کشور با برنامه ریزی های ارزشمند خود تلاش بر تقویت جریان مد و لباس ایرانی اسلامی به خصوص بهره مندی از شاخص ها، نقش مایه ها و نمادهای بومی می کنند، انگیزه های تلاش برای دستیابی به جایگاه قدرتمند کشور افزایش می یابد.

قبادی با بیان توانمندی هنرمندان استانی اشاره کرد: این اقدامات موجب توسعه مد و لباس ایرانی با نگاه به ظرفیت های بومی و منطقه ای میشود.

مشاور معاون امور هنری در ادامه با تشکر از استان های مشارکت کننده در برپایی این رویداد تاکید کرد: لازم است جشنواره منطقه ای در تمامی استان های مجاور خلیج فارس و به صورت دوره ای برپا شود.

ویژگی‌های جشنواره استانی، نمایش هنر طراحی و دوخت فعالان این عرصه در زمینه‌های لباس کودک و نوجوان، لباس اجتماع بانوان و لباس اجتماع آقایان است که هرکدام در نوع خود می‌تواند زمینه لازم برای استعدادیابی را فراهم کرده و این در حالی است که روزبه‌روز شاهد رشد جمعیت دانشجوی رشته‌های طراحی پارچه و لباس در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر کشور هستیم.

در این آئین از دو طرح مجموعه زیورآلات با بهره گیری از نمادهای هرمزگان شامل زری دوزی و برکه که توسط خانم ها فاتح و نیکنام طراحی شده بود، رونمایی شد.

در ادامه این مراسم، اعضاء گروه طراحی آوس مجموعه لباس طراحی شده با بهره مندی و الهام از شکل نمونه ای از سنگ های کانی ویژگی های متعدد درمانی را به حاضران معرفی و ارائه کردند.

چهارمین جشنواره منطقه ای مد و لباس ایرانی ـ اسلامی خلیج فارس از 9 تا 11 اردیبهشت 1398 در بندرعباس، بلوار غدیر، سالن حجاب در حال برگزاری می باشد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0